Glutamín

 

Najpredávanejšie

12
40 11240
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • Odoslanie 3-7 dní
  Weider BCAA + L-glutamine ponúka optimálnu kombinácia BCAA + l-glutamínu v kapsuliach. BCAA v pomere 2:1:1.Ochrana svalov, lepšia regenerácia, viac sily a hustoty, posilnenie imunity, podpora redukcie tukového tkaniva.

  €29,90
 • Odoslanie 3-7 dní
  NUTREND GLUTAMINE je najrýchlejšie syntetizovanou aminokyselinou v ľudskom tele a je tiež najviac zastúpenou aminokyselinou v svalovom tkanive.

  €29,95
 • Odoslanie 3-7 dní
  Biotech USA 100% L-Glutamine 1000g je 100% pripravený dodať vám 5 g L-glutamínu vždy, pred a po tréningu. Tak ako všetky BioTech USA produkty, aj 100% L-Glutamine obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

  €39,90
 • Skladom 2 ks
  AONE A1 Glutamine (GLN Peptide) obsahuje glutamínpeptid v kapsliach = najúčinnejšia forma pre doplnenie L-glutamínu. Vďaka svojim peptidovým väzbám sa Glutamín peptid zužitkuje celý. Podporuje zvýšenie hladiny rastového hormónu a test

  €24,50
 • Skladom 1 ks
  Reflex Nutrition L-Glutamine je aminokyselina Glutamín, ktorá podporuje svalový rast, ochranu svalovej hmoty a produkciu rastového hormónu.

  €29,50
 • Skladom 1 ks
  Weider L-GLUTAMIN reguluje rovnováhu bielkovín v svaloch a tým stratám svalovej hmoty.Urýchľuje regeneráciu Podporuje syntézu glykogénu v pečeni Posilňuje imunitný systém Podporuje nárast hladiny rastového hormónu a testost

  €29,90
 • Odoslanie 3-7 dní
  BioTech 100% L-Glutamine -posilňuje imunitný systém zabraňuje odbúravaniu svalovej hmoty urýchľuje regeneráciuGlutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť volných aminokyselín vo svalových bunkách.

  €12,76
 • Skladom 1 ks
  Biotech USA L-Glutamine posilňuje imunitný systém, zabraňuje odbúravaniu svalovej hmoty, urýchľuje regeneráciuGlutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť volných aminokyselín vo svalových bunkách.

  €23,88

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.