Koordinačné schopnosti vo futbale

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Kniha Koordinačné schopnosti vo futbale je vysokoškolská učebnica pre budúcich futbalových trénerov,študentov športovej špecializácie futbal a prakticky všetkých hráčov futbalu, ktorí chápu úzky vzťah medzi koordinačnými schopnosťami a...
Dostupnosť Odoslanie 3-7 dní
Cena €16,32 bez DPH
€17,95
Kód tovaru 127797
Značka Knihy
Kategória Knihy
Záruka 24 mesiacov
 

Koordinačné schopnosti vo futbale

Kniha Koordinačné schopnosti vo futbale je vysokoškolská učebnica pre budúcich futbalových trénerov, študentov športovej špecializácie futbal na FTVŠ UK a prakticky všetkých hráčov futbalu, ktorí chápu úzky vzťah medzi koordinačnými schopnosťami a hernými zručnosťami.

V úvode knihy sa autor venuje hlavne vývojovým trendom v súčasnom modernom futbale a analýze pohybového obsahu hry hráča počas zápasu. Ako základ je beh a jeho rôzne varianty. Tomu sa venuje abeceda behu a špeciálna bežecká príprava.

V ďalších kapitolách sú analyzované konkrétne koordinačné schopnosti, ich formy a metódy rozvoja a diagnostika úrovne týchto schopností.

Tréningová časť knihy poskytuje komplex cvičení na rozvoj koordinácie a príklady tréningových jednotiek, napríklad aj s rôznymi pomôckami.

Autor: Miroslav Holienka

Počet strán: 138 strán

Ďalšie detaily: Lepená väzba, Rozmer A5, Slovenský jazyk, ISBN 978-80-89075-36–2
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: