Reflex Nutrition Instant Whey PRO 2200 g

 
Akcia Výpredaj Zväčšiť
 

Instant Whey™ PRO vo svojej najnovšej verzii pre rok 2014. Okrem navýšenia obsahu probitotických kultúr o 1000% a navýšenia obsahu enzýmov o 25%, ponúka Instant Whey™ PRO aj 9 novo upravených príchutí.

Dostupnosť Predaj skončil
Variant
Cena €29,08 bez DPH
€34,90
Značka Reflex Nutrition
Kategória Proteíny
Záruka 24 mesiacov
 

Instant Whey™ PRO vo svojej najnovšej verzii pre rok 2014. Okrem navýšenia obsahu probitotických kultúr o 1000% a navýšenia obsahu enzýmov o 25%, ponúka Instant Whey™ PRO aj 9 novo upravených príchutí.

Hlavné výhody produktu:

 •     2 miliardy probiotických kultúr v 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus),
 •     200 mg tráviacich enzýmov v 100g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza),
 •     80g bielkovín v 100g (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, CFM srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, Muscle Dreve™ (peptidicky viazaný glutamín,  hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%), L-glutamín),
 •     Testovanie obsahu bielkovín v každej šarži produktu.

Nová technológia prináša revolučnú zmenu vo svete proteínových doplnkov.


„The king of the wheyTM“ je vo svojej najnovšej verzii určený pre každého, kto hľadá ten najkvalitnejší zdroj bielkovín. Hlavnou zložkou je super kvalitný natívny srvátkový izolát, ktorý je vyrábaný priamou cestou z čerstvého kravského mlieka, a to za teplôt, ktoré neprekročia desať stupňov Celzia. Tým sa významne odlišuje od štandardne ponúkaných "Whey proteínov", ktoré sú vyrábané z tepelne upravenej srvátky, vedľajšieho produktu vzniknutého pre výrobe syrov (použitím kyselín a syridiel). Jednoducho by sa dalo povedať, že Instant Whey Native je vlastne čerstvá, nenarušená mliečna bielkovina "v prášku". Naším partnerom je nová, sofistikovaná mliekareň, ktorá funguje v súlade so zdravým životným prostredím. Čerstvé mlieko je bezprostredne filtrované cez špeciálne membrány za veľmi nízkych teplôt, čím je dosiahnuté vysokej biologickej aktivity výsledného proteínu, ktorý vo svojej natívnej forme obsahuje špecifické peptidové frakcie.

Instant Whey™ PRO obsahuje oproti štandardným formám „whey proteínov“, viac než 166% bioaktívneho cystínu (dve molekuly aminokyseliny cystínu spojené sulfátovým mostíkom) a o 16% viac L-Leucínu.

Vďaka prvotriednej kvalite a preverenej, takmer dvadsať ročnej tradícii je Instant Whey jedným z najpredávanejších proteínových prípravkov vo Veľkej Británii, Francúzku a niekoľkých ďalších krajinách. Je to jediný proteínový produkt, ktorý je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálneho obsahu proteínov 80%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento výnimočný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Najviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO 17025. Najdôležitejšími benefitmi tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.

Instant Whey™ PRO predstavuje komplexnú formulu obsahujúcu jedinečnú zmes výberových, natívnych proteínových frakcií, hydorlyzované bielkoviny, aditívum glutamínových peptidov, voľného l-glutamínu, komplex dôležitých enzýmov Digezyme a dôležité probiotické kultúry.

Pretože je Instant Whey™ PRO jednoznačne zameraný na kvalitu, využiteľnosti a vstrebávateľnosti, je minimalizovaný obsah sladidiel a príchutí na absolútne najnižšie možné minimum. Instat Whey neobsahuje žiadne neplnohodnotné zdroje bielkovín ako je kolagén, či sójová bielkovina.

 

Instant Whej obsahuje ako hlavnú zložku bioaktívny natívny izolát srvátkovej bielkoviny, vyrobený priamou cestou z čerstvého mlieka, ktorého základ tvoria nasledujúce zložky:

    Beta-Laktoglobulin – priemerne 68%
    Alfa-Laktalbumin –  priemerne 22 %
    Imunoglobulin – priemerne 5 %
    Bovinní sérum albumin – priemerne 3 %
    Laktoferin – priemerne 1 %
    Laktoperoxidázy – priemerne 0,5 %
    Lysozymy – priemerne 0,1 %

Ďalej obsahuje exkluzívny komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombináciou troch účinných zložiek:

 •     Peptide Bonded Glutamin - .táto forma glutamínu je pre telo optimálne využiteľná.
 •     Whey Protein Hydrolysate -  špeciálne vybraný vysoko koncentrovaný DH srvátkový hydorlyzát bohatý na peptidy a voľné aminokyseliny. Náš organizmus dokáže peptidy absorbovať rýchlejšie, než samotné bielkoviny.
 •     L-Glutamin - voľná forma

Digezyme –  exkluzívna kombinácia najdôležitejších enzýmov.

Ďalším veľkým rozdielom medzi Instant Whey™ PRO a ostatnými štandardnými „whey proteínmy“ s obsahom surovej srvátkovej bielkoviny, je obsahom špeciálnych tráviacich enzýmov Digezyme, ktoré sú dôležité nielen k tráveniu jednotlivých živín a odstránenia všetkých balastných látok vrátane laktózy a ďalších, ale tiež k optimálnemu fungovaniu organizmu.


Komplex enzýmov Digezyme

1.Trávenie bielkovín: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV
2.Trávení balastních látok: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza


Probiotické kultúry

Instant Whey™ PRO obsahuje kombináciu 4 typov probiotyckých kultúr v optimalizovanom pomere a celkovom zastúpení 2 miliard probiotických kultúr na 100g produktov!

Zastúpené probiotické kultúry (probiotická zmes):

 •     Lactobacillus acidophilus 25%
 •     Bifidobacterium bifidum 25%
 •     Bacillus coagulans 25%
 •     Lactobacillus rhamnosus 25%


Instant Whey™ PRO - užívanie

Nech už ste v ktorejkoľvek fáze ročného cyklu Instant Whey™ PRO poskytuje perfektný zdroj aminokyselín vo forme „čerstvej bielkoviny prášku“. Môžete ho konzumovať pred alebo po fyzickej námahe alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Konzumujete veľmi chutný, nedotknutý zdroj čistej bielkoviny!
 
Doporučené dávkovanie
1 dávka = 2 odmerky ( cca 25g )rozmiešané s 300ml vody, alebo mlieka pomocou shakeru
 

Zloženie:

Instant Whey PRO zmes (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, nedenaturovaný CFM srvátkový izolát, nedenaturovaný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát), Muscle DreveTM ( peptidický viazaný glutamín (derivát z pšeničného proteínu), hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%), l-glutamín), aróma (nedenaturovaný mliečny proteín, karboxymthylcelulóza, chlorid draselný), prírodné farbivo (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (len príchuť čokoláda a varianty bonoffree), betaním (len príchuť jahoda a malina) beta karotén (len príchuť banán, banaffee, ananas a vanilka), umelé sladidla - acesulfam - K, sukralóza, komplex enzýmov Dygezyme, emulgátor (sójový lecitín), probiotický komplex (Lactospore (Bacillus Coagulans), Bifidobacterium Bifidum, Lactobacilus Acidophilus, Lactobacilus Rhamnosus).

Nutričné hodnoty:

Počet dávok v balení 176 x 25g
100 g 25 g
 Energetická hodnota 1.647kj / 389kcal  412kj / 97kcal
Bílkoviny (nativní syrovátkový izolát, CFM syrovátkový izolát, ultra filtrovaný syrovátkový koncentrát, peptidicky vázaný glutamin, hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%), L-glutamin) 80 g 20 g
Sacharidy 6,4 g 1,6 g
  z toho Cukry 3,9 g 1 g
Tuky  4,5g 1,1 g
  z toho Nasýtené Tuky 1,4 g 0,4 g
  z toho nenasýtené Tuky 1,3g 0,3g
Vláknina 1,5g 0,4 g
Sodík 180 mg 50mg
Enzýmy DigeZyme 200mg 50mg
Probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus 25%, Bifidobacterium bifidum 25%, Bacillus coagulans 25%, Lactobacillus rhamnosus 25%) 20x108CFU* 500x106CFU*
Laktóza 3,9 g 1,0 g

 

*CFU = KTJ – koloniu tvoriaca jednotka v okamihu výroby.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition:

 • Inovačné technológie,
 • Najvyšší rating použitých surovín,
 • Vyrobené zo 100% zelenej energie,
 • Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch,
 • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025,
 • Nezávislé testovanie na neprítomnosť dopingových látok,
 • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.