Reflex Nutrition Nexgen® PRO 90 kaps

 
Tip Zväčšiť
 

Nexgen® PRO je prémiový multivitamín nielen pre športovcov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do
15.11.2019
Cena €18,25 bez DPH
€21,90    
Kód tovaru 128470
Značka Reflex Nutrition
Kategória Vitamíny a minerály
Záruka 24 mesiacov
 
Nexgen® PRO
 
Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant
 
Nexgen PRO je treťou vývojovou verziou známeho Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom. Nový Nexgen® PRO obsahuje optímálne množstvo horčíku, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogenov.
Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum pojiv (volne vložený, nelepený prášok vo forme kapsúl) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobované rovnomerne počas dňa.
 
Obsahuje 17,6 % odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu športovcov - horčíku.
 
Nexgen® PRO obsahuje 66,6 mg horčíku v dennej dávke a to v najlepších biodostupných formách - horečnaté soli kyseliny citrónovej a magnesium bisglycinát.
 
Vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme
 
Nexgen PRO ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnou technológiou a nie lacný syntetický vitamín K1. 
 

Obsahuje 333% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRE dodáva telu 16,6 mikrogramov vitamínu D v dennej dávke.

Unikátny antioxidačný štít
- DeltaGold® tokotrienoly
- Lyc-O-Mato®, (naturálna lykopén)
- luteinové estery
- Extrakt z hroznových semienok
- Extrakt zo zeleného čaju
- Naturálna Koenzým Q10

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie.

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® PRO dávkuje 3 x denne s jedlom. Nexgen® PRE navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® PRE prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte

Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen® PRE rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.
Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme lepených tabliet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné vychrliť milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý voľný prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.
Tento problém pokračuje u tzv. Jednorazových denných tabliet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate jednorazovú dennú multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.
Nexgen® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety verzus delená dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Navyše je preukázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom. (Pozn .: Dávkovanie upravené podľa legislatívy. Originálne etiketa výrobca odporúča 1 kapsule 3 x denne s jedlom).

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom mieste. Nevhodné pre vegetariánov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.

Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 90
 v 1 kapsli*
 % DDD**
 Vitamín A
 266,6 µg RE
 33 %
 Vitamín D3
 16,6 µg
 333 %
 Vitamín K2
 25 µg
 33 %
 Vitamín C
 66,6 mg
 83 %
 Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)
 6,6 mg
 606 %
 Vitamín B2 (riboflavin)
 6,6 mg
 476 %
 Niacin (nikotinamid)
 6,6 mg NE
 41,6 %
 Vitamín B6
 6,6 mg
 476 %
 Kyselina listová
 200 µg
 100%
 Vitamín B12
 33,3 µg
 1333%
 Biotin
 50 µg
 100%
 Kyselina Pantothenová
 6,6 mg
 111%
 Horčík
 66,6 mg
 17,6%
 Zinok
 5 mg
 50%
 Meď
 333,33 µg
 33%
 Mangán
 0,33 mg
 16,6%
 Selén
 18,3 µg
 33%
 Chróm
 33,3 µg
 83%
 Bór
 0,66 mg
 
 Cholin
 6,6 mg
 
 Koenzym Q10
 3,3 mg
 
 Proanthokyanidiny
 30 mg
 
 Polyfenoly
 30 mg
 
 Inositol
 6,6 mg
 
 Luteinové estery
 3,3 mg
 
 Lykopen (Lyc-O-Mato®)
 1 mg
 
 Piperin (BioPiperin®)
 1,66 mg
 
 Quercetin
 6,6 mg
 
 Vitamín E (tokotrienoly Deltagold®)
 3,3 mg
 
 Bacillus coagulans (LactoSpore®)
 33 x 106 spór
 
 Lactobacillus Acidophilus
 83 x 10KTJ
 
 Bifidobacterium Bifidum
 83 x 10KTJ
 
 Lactobacillus Rhamnosus
 83 x 106 KTJ
 

 

Zloženie: v 1 želatínovej kapsule: horečnaté soli kyseliny citrónovej (horčík 66,6 mg, 17,6% *), obal kapsule (želatína, farbivo oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83% * ), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semienok (proantho-kyanidín 30 mg), bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50% *), L-cholín bitartrát (cholín 6,6 mg ), Lykopén (Lyc-O-Mato®) 1 mg, menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 mikrogramov, 33% *), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 mikrogramov, 33% *), extrakt semien oreláníku farbiarskeho (Annatto) Delta Gold® (tokotrienoly 3,3mg), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantoténová 6,6 mg, 111% *), quercetin dihydrát (quercetin 6,6 mg), nikotínamid (niacín 6,6 mg NIE , 41,6% *), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476% *), riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476% *), cholekalciferol (vitamín D3 16,6 mikrogramov, 333% * ), inositol 6,6 mg, tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606 % *), Boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, luteinové estery 3,3 mg, bisglycinát meďnatý (meď 333,3 mikrogramov, 33% *), ubidekarenon (koenzým Q10 3,3 mg), retinyl-acetát (vitamín A 266,6 mikrogramov RE, 33% *), bisglycinát manganatý (mangán 0,33 mg, 16,6% *), Piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus rhamnosus 83x106 KTJ, pikolinát chromitý (chróm 33,3 mikrogramov, 83% *), kyselina listová 200 mikrogramov, 100% *, D- biotín 50 mikrogramov, 100% *), methylkobalamin (vitamín B12 33,3 mikrogramov (1333% *). *% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.