Reflex Nutrition Nexgen® PRO 90 kaps

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 
Nexgen® PRO - Obsahuje 53% doporučenej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu pre všetkých športovcov - horčíku.
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
21.1.2019
Cena €16,80 bez DPH
€20,16    
Kód tovaru 128470
Značka Reflex Nutrition
Kategória Vitamíny a minerály
Záruka 24 mesiacov
 

Nexgen PRO

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant

Nexgen pro je už treťou vývojovou verziou naväzujúcou na dobre známy Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy športovcom týždeň, čo týždeň. Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a dalších účinných ergogenov.

Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť kvalita a minimum pojív (nelepený prášok vo frome kapsúl) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využitelnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne behom dňa.

Obsahuje 53% doporučenej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu pre všetkých športovcov - horčíka

Nexgen® PRO obsahuje 375mg horčíka  v dennej dávke  a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnatej soli kyseliny citrónovej. 

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme

Nexgen PRO je jediným vitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7 vyrobeného fermentačnou technológiou a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK7, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí taktiež  cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 1000% doporučenej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRO dodává telu 50mcg (2.000 IU) vitamínu D

Unikátny antioxidačný štít:
 

  • DeltaGold® tokotrienoly
  • Lyc-O-Mato®, (naturálny lykopén )
  • BIOLUT™ lutein esters, (luteínové estery )
  • Extrakt z hroznových semienok ( Proanthokyanidíny )
  • 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny)
  • Selénium SeLECT® 
  • Naturálny Koenzym Q10


Minerály  vo forme  chelátov – najdrahšia forma minerálov, maximálna využiteľnosť

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, molybdén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátov. Chelát predstavuje väzbu minerálov na dva "nosiče" obvykle aminokyseliny, keď je zovrený v tzv. kliešťach (chelát=kliešte) v zmysle: AMINOKYSELINA-MINERÁL-AMINOKYSELINA. Chelát teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líšia od štandartných organických a anorganických foriem. Chelát teda predstavuje špeciálnu organickú formu minerálov v ktorej je minerál zabudovaných v listoch rastlín a ďalších organizmov (špenát, šalát, atď.) Z uvedeného dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvýhodnejšia.

Obsahuje kompletný B komplex vrátane methylkobalamínu
B vitamíny sú rpzpustné vo vode a telo ich nedokáže skaldovať do zásoby, to je jeden z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen PRO dávkuje 3x denne s jedlom. Nexgen PRO naviac obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B 12 methylkobalamín.

Obsahuje pro-biotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen PRO prijímate rovnaké množstvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte.

Doporučené dávkovánie

Pre maximálnu využiteľnosť dávkujte jednu kapsulu 3x denne a to bezprostredne po jedle = 1 kapsula po raňajkách, 1 po obede a 1 kapsula po večeri.  Zapite dostatočným množstvom vody, neužívajte na lačný žalúdok.

Čím sa Nexgen® líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K. Bol objavený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Zloženie:

V jednej želatínovej  ( želatína, oxid železitý ) kapsule: horečnatá soľ kyseliny citronovej, kyselina askorbová, extrakt zo zeleného čaju ( 95% polyfenolov ), extrakt z hroznových semienok (95% Proanthokyanidínov), mono L-methionín zinečnatý, plnidlo – (mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý), L-seleno methionín (SeLECT), Lykopén ( Lyc-O-Mato), Menaquinon-7 (MenaquineGold), tokotrienoly ( DeltaGold - 35% tokotrienolov - z toho 84-92% delta-tokotrienolov, 8-16 gama-tokotrienolov) - zdroj Annatto, maltodextrín, quercetín, nikotinamid, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, cholekalciferol, panthotenát vápenatý, cholin bitartrát, inositol, thiamín hydrochlorid, boritan sodný, luteín vo forme Biolut (Aksamitník vzpriamený kvet ( 90% luteínových esterov - z toho 45% trans luteínu), L-aspartát meďnatý, koenzým Q10, Lactospore – probiotické kultúry, L-aspartát manganatý, extrakt z  bioperínu,  dioxid kremičitý, retinyl-acetát, pikolinát chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, methylkobalamiín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.