Tabletová, kapsľová

 

Najpredávanejšie

6
33 1633
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • BioTech USA Arthro Guard Gold 120tbl Tip
  Skladom (1 ks)
  BIOTECH USA ARTHRO GUARD GOLD je osvedčený, špičkový prípravok pre výživu kĺbov a celého pohybového systému teraz s ešte lepším zložením a vo väčšom balení za vynikajúcu cenu!

  €17,94
 • Skladom (1 ks)
  ATP Nutrition Glucosamin + Chondroitin je kombinácia glukosamínu a chondroitínu slúži ako prevencia proti ochoreniu kĺbov a šliach. Glucosamin + Chondroitin urýchľujú regeneráciu postihnutých a namáhaných miest kĺbového aparátu.

  €13,90
 • Skladom (1 ks)
  JOINT CAPS je kombinácia účinných a osvedčených látok na ochranu, regeneráciu a pevnosť Vašich kĺbov a šliach. Glukosamín sulfát má priaznivé účinky potláčajúce bolesť a zápaly kĺbov, Chondroitín sulfát má najväčšie zastúpenie v...

  €23,80
 • Skladom (1 ks)
  Amix Osteo Gelatin Caps je kombinácia Glukosaminu, Chondroitínu, MSM, salicínu a Boswellia pre podporu športom zaťažených kĺbov.

  €12,90
 • Skladom (2 ks)
  ATP Nutrition Gelatina Caps obsahuje unikátne vysoké množstvo biologicky aktívnych aminokyselín glycín, prolina hydroxyprolin, ktoré sú najčastejšie zastúpené v štruktúre pojivových tkanív.

  €6,10
 • Odoslanie 3-7 dní
  Biotech USA Chondroitin Glucosamine 60kaps je základným členom vo svojej kategórii. Jeho hlavné zložky chondroitín a glukosamín sme doplnili s vápníkom, horčíkom a mangánom. Vápnik, horčík a mangán prispievajú k udržaniu zdravých kostí.

  €8,28
 • Odoslanie 3-7 dní
  Informácie výrobcu: udržuje pružnosť chrupavky zmierňuje bolesti v kĺbeGlukosamín má rozhodujúci podiel na udržaní plnej funkčnosti kĺbových chrupaviek Je neoddeliteľnou súčasťou kĺbových tkanív, kde udržuje ich pružnosť

  €9,95
 • Odoslanie 3-7 dní
  7 zložková kĺbová výživa s účinným obsahom najznámejších látok potrebných pre výživu kĺbov, chrupaviek a šliach. Základ tvorí glukosamínsulfát, MSM, chondroitínsulfát a kolagén. Ako jediný obsahuje

  €32,50

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.