Tanita Osobná digitálna váha BC 570

 
Zväčšiť
 
Tanita Osobná digitálna váha BC 570 má tieto funkcie: podiel svalovej hmoty, bazálna metabolická spotreba – BMR, útrobný tuk – tuk v brušnej dutine, a navyše určí tzv. Hranicu zdravého telesného tuku.
Dostupnosť Odoslanie 3-7 dní
Cena €54,04 bez DPH
€64,85    
Kód tovaru 127753
Značka Tanita
Kategória Váhy a diagnostika
Záruka 24 mesiacov
 

Tanita Osobná digitálna váha BC 570

  • Osobná digitálna váha s telesnou analýzou Tanita BC 570

Táto váha rozlišuje dospelý režim – od 18 do 99-tich rokov a detský režim – pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický režim – pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú.
Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov sa stiskom tlačidla dajú zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty !!!

Popis funkcií:
Podiel svalovej hmoty – táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody ktorú obsahujú.
Bazálna metabolická spotreba – BMR: táto funkcia ukazuje množstvo kalórii potrebné pre výmenu základných látok. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v kľudnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém...). Spaľujete kalórie v kľude aj v spánku. Približne 70% za deň skonzumovaných kalórii je použité pre BMR – premenu látok. Pri každej aktivite sa spotrebuje energia, čím intenzívnejšia je aktivita, tým viac kalórii spálite. Základom pre to sú svaly (tvoria približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcom množstve svalov, zvyšujete Vašu spotrebu energie. Vyššia BMR zvyšuje počet kalórii a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízka BMR robí zbavovanie sa tuku so znižovaním celkovej hmotnosti oveľa ťažším.
Útrobný tuk – tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy preukazujú, že aj keď Vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej tým viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien po menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržovanie v prípustnej hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb, vysokého krvného tlaku a pod.
Navyše určí tzv. Hranicu zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch.

Technické parametre:

  • Pamäť pre 4 osoby a 1 hosťa
  • Percento telesného tuku 0,1%
  • Percento telesnej vody 0,1%
  • Podiel svalovej hmoty 0,1 kg
  • Bazálna metabolická spotreba kcal/kJ
  • Kapacita váženia 150 kg
  • Presnosť váženia 0,1 kg
  • Režim hosť
  • 4 AA batérie súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.