Tanita Osobná digitálna váha BC - 571

 
Zväčšiť
 
Tanita Osobná digitálna váha BC - 571 rozlišuje dospelý režim, detský režim a atletický režim. Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov sa stlačením tlačidla dajú zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty
Dostupnosť Odoslanie 3-7 dní
Cena €66,63 bez DPH
€79,96    
Kód tovaru 128568
Značka Tanita
Kategória Váhy a diagnostika
Záruka 24 mesiacov
 

Tanita Osobná digitálna váha BC - 571

Osobná digitálna váha s telesnou analýzou Tanita BC 571.

Technické informácie:
Táto váha rozlišuje dospelý režim – od 18 do 99-tich rokov a detský režim – pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický režim – pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú.
Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov sa stlačením tlačidla dajú zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty !!

Popis funkcií:
Podiel svalovej hmoty – táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody ktorú obsahujú.

Hmotnosť kostí – znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výskumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáha k vývinu silnejších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržovať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou.

Útrobný tuk – tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy preukazujú, že aj keď Vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej tým viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien po menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržovanie v prípustnej hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb, vysokého krvného tlaku a pod.

Denný príjem kalórii – DCI: je súčtom kalórii pre základný metabolizmus a kalórii pre metabolizmus spojený s fyzickou aktivitou počas dňa.

Celková fyzická kondícia – táto funkcia porovnáva Vaše zloženie tela tým, že porovnáva telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, Vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení. Aj keď vaša telesná hmotnosť zostáva nezmenená, môže sa Vaša svalová hmota alebo podiel telesného tuku zmeniť, to zlepšuje Váš zdravotný stav a znižuje riziko niektorých chorôb.

Naviac určí tzv. hranicu zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch.

Technické parametre:

 • Pamäť pre 4 osoby
 • Percento telesného tuku 0,1%
 • Percento telesnej vody 0,1%
 • Podiel svalovej hmoty 0,1 kg
 • Hmotnosť kostí 0,1 kg
 • Denný príjem kalórii kcal/kJ
 • Kapacita váženia 150 kg
 • Presnosť váženia 0,1 kg
 • Režim hosť
 • Záručná doba 3 roky
 • 4 AA batérie súčasťou balenia
   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.