Tekuté

 

Najpredávanejšie

14
17 11417
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Odoslanie 3-7 dní
  Nutrend UNISPORT ZERO 1000ml je koncentrovaný športový nápoj s miernou mineralizáciou a nulovým obsahom cukru. Jeho uplatnenie nájdeme pre doplnenie tekutín pri športovej aktivite aj mimo nej.

  €15,90
 • Skladom
  Weider Body Shaper FRESH UP koncentrát je silný iontový nápoj, ktorý obsahuje zmes 10 vitamínov a magnézium. Nápoj neobsahuje žiadne tuky a obsahuje iba minimálne množstvo sacharidov, preto je vhodný aj pri dietách.

  €14,90
 • Skladom
  NUTREND UNISPORT je mierne mineralizovaný nápojový koncentrát obohatení o vysoko účinné aminokyseliny Taurín, Glycín a L-Karnitín. Neobsahuje aspartám.Je určený pre športovcov a fyzicky namáhané osoby.

  €15,90
 • Odoslanie 3-7 dní
  Wedeir Body Shaper FRESH UP koncentrát - POWER ENERGY je silný iontový nápoj so stimulačným účinkom v príchuti lesných ovocných plodov, na prípravu nízkokalorického nápoja, s 10 vitamínmi, magnéziom, taurínom a kofeínom.

  €16,90
 • Skladom (1 ks)
  Weider Body Shaper Fresh Up koncentrát + L-CARNITINE je silný iontový nápoj, na prípravu nízkokalorického nápoja, s 10 vitamínmi, magnéziom a L-Karnitínom. Nemá žiadne tuky a obsahuje iba minimálne množstvo sacharidov, preto je vhodný aj...

  €15,50

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.