BOSU – Polovičná fitlopta

 
Tip Zväčšiť
 
BOSU: Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina. BOSU je vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti!BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, ale
Dostupnosť Odoslanie 3-7 dní
Cena €137,50 bez DPH
€165
Kód tovaru 124904
Značka BOSU
Kategória BOSU a balančné pomôcky
Záruka 24 mesiacov
 

Aký je rozdiel medzi BOSU a BOSU PRO ?

  • BOSU je cenovo prístupnejšie. Je určené pre širokú verejnosť. Dodáva sa v peknom obale a okrem BOSU, sa v krabici nachádza aj doplnkové DVD.
  • BOSU PRO je drahšie. Má robustnejšiu konštrukciu a je určené všade tam, kde sa bude táto pomôcka využívať veľmi často - fitnesscentrá, tréneri a podobne. BOSU PRO sa dodáva v nevýraznej hnedej kartónovej krabici. Neobsahuje DVD.

Informácie výrobcu:

  • Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina.
  • Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti!

BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie.

Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako i hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness i cvičenie v domácom interiéri.

BOSU je pružná úseč s priemerom 65 cm naplnená vzduchom, ktorá je podla potreby pružnou trampolínou ale aj balančnou plošinou.

Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy.

Obsah balenia: BOSU, pumpa a DVD v anglickom jazyku.

Nosnosť: 136kg

Chcete vedieť o BOSU viac?

Hmotnosť 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: