BOSU – Polovičná fitlopta

BOSU: Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina. BOSU je vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti!BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, ale
Dostupnosť Odoslanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 124904
€185 €154,17 bez DPH
BOSU – Polovičná fitlopta
BOSU – Polovičná fitlopta
Tip

Aký je rozdiel medzi BOSU a BOSU PRO ?

  • BOSU je cenovo prístupnejšie. Je určené pre širokú verejnosť. Dodáva sa v peknom obale a okrem BOSU, sa v krabici nachádza aj doplnkové DVD.
  • BOSU PRO je drahšie. Má robustnejšiu konštrukciu a je určené všade tam, kde sa bude táto pomôcka využívať veľmi často - fitnesscentrá, tréneri a podobne. BOSU PRO sa dodáva v nevýraznej hnedej kartónovej krabici. Neobsahuje DVD.

Informácie výrobcu:

  • Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina.
  • Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti!

BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie.

Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako i hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness i cvičenie v domácom interiéri.

BOSU je pružná úseč s priemerom 65 cm naplnená vzduchom, ktorá je podla potreby pružnou trampolínou ale aj balančnou plošinou.

Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy.

Obsah balenia: BOSU, pumpa a DVD v anglickom jazyku.

Nosnosť: 136kg

Chcete vedieť o BOSU viac?

Dodatočné parametre

Kategória: BOSU a balančné pomôcky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: