Rukavice

 

Najpredávanejšie

6
30 1630
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom

 • BioTech Rukavice NAS-11 hnedé
  Skladom (1 ks)
  BioTech Rukavice NAS-11hnedá velúrová koža, dlaň s výstielkou, nefarbia, palec z froté na utieranie potu, sťahovacie pútka.

  €9,50
 • Mad Max Rukavice Basic MFG-250 bielo-čierne
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Rukavice Basic MFG-250 sú určené k fitness a silovému tréningu, vhodná predovšetkým pre ženy, mladších a začínajúcich cvičencov.

  €7,01
 • Mad Max Rukavice Professional Exclusive MFG-269 čierne
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Rukavice Professional Exclusive MFG-269 sú určené najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní.

  od €8,47
 • BioTech Rukavice 1 čierne
  Skladom (1 ks)
  BioTech Rukavice 1 vrchný diel čierna syntetická látka, dlaň z čiernej kože s výstielkou, z vnútra sú čierne, pri spotení ruky môžu zafarbiť pokožku /ruky sa dajú umyť mydlom/, gumová omotávka na spevnenie zápästia.

  €9,04
 • Mad Max Rukavice Professional MFG-269 biele
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Rukavice Professional MFG-269 sú určené najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní.

  €10,84
 • Harbinger Rukavice Power 155 čierne
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Rukavice Power 155 majú vysoko-odolný pružný povrch StretchBack Lycra na vonkajšej časti rukavice a medzi prstami zabezpečuje dokonalé prispôsobenie sa ruke a je zároveň vzdušný.

  €10,99
 • BioTech Rukavice NAS-15 hnedo-čierne
  Odoslanie 3-7 dní
  BioTech Rukavice NAS-15 celokožené rukavice s omotávkou na spevnenie zápästia, dlaň s výstielkou, z vnútra sú čierne, pri spotení ruky môžu zafarbiť pokožku /ruky sa dajú umyť mydlom/, sťahovacie pútka.

  €10,81
 • Harbinger Posilovacie Rukavice WristWrap 140 čierne XS
  Skladom (2 ks)
  Harbinger Posilovacie Rukavice WristWrap 140 majú patentovaný systém WristWrap, ktorý stabilizuje zápästie a udržuje ho v správnej polohe počas tréningu.

  €19,99
 • BioTech Rukavice NAS-18 červeno-čierne
  Skladom (1 ks)
  BioTech Rukavice NAS-18 vrchný diel červená elastická látka + froté /aj na palci/ na utieranie potu, dlaň z čiernej kože s výstielkou, z vnútra sú čierne, pri spotení ruky môžu zafarbiť pokožku /ruky sa dajú umyť mydlom/, gumová omotávka...

  €10,33
 • Mad Max MFG730 Rats dámske rukavice pre fitness s kryštálmi Swarovski zelené
  Skladom (1 ks)
  MFG730 Rats dámske rukavice pre fitness s kryštálmi Swarovski zelené sú exkluzívne ruakvice splňajúce vysoké hygienické požiadavky.

  €29,95
 • BioTech Rukavice čierne
  Skladom (1 ks)
  BioTech Rukavice vrchný diel čierna bavlna, dlaň z čiernej kože s výstielkou, z vnútra sú čierne, pri spotení ruky môžu zafarbiť pokožku /ruky sa dajú umyť mydlom/.

  €6,20
 • Mad Max Rukavice Clasic MFG-248 hnedé
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Rukavice Clasic MFG-248 sú určené najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní.

  €9,32
 • Mad Max MFG-740 Jubilee dámske rukavice pre fitness s kryštálmi Swarovski čierne
  Skladom (1 ks)
  Mad Max MFG-740 Jubilee sú exkluzívne dámske rukavice pre fitness so Swarovski kryštálmi.

  €29,50
 • Biotech USA rukavice LADY 1
  Skladom (1 ks)
  Biotech USA rukavice LADY 1 sú dámske rukavice. Vrchný diel ružová syntetická látka + biela koža, dlaň biela koža s výstielkou, nefarbia.

  €9,90
 • Biotech USA rukavice LADY 2
  Skladom (1 ks)
  Biotech USA rukavice LADY 2 sú dámske rukavice. Vrchný diel ružová syntetická látka + froté /aj na palci/ na utieranie potu, dlaň šedá koža s výstielkou, z vnútra sú čierne, pri spotení ruky môžu zafarbiť pokožku.

  €9,20
 • Harbinger Pánske rukavice 143 PRO zelené
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Pánske rukavice 143 PRO zelené sú špeciálne určené pre mužov, ideálne pre všestranný výcvik a časté vzpieranie. Dvojitá koža na dlani maximalizuje odolnosť voči oderu. Krátke prstu rukavice znemožňujú krčenie na koncoch prstov.

  €22
 • Harbinger dámske rukavice149 Women´s Pro Modré
  Skladom (1 ks)
  Harbinger dámske rukavice149 Women´s Pro - na cvičenie fitness, aerobic, činky Kvalitné profesionálne dámske rukavice za skvelú cenu, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre ženy. Elastický materiál StretchBack TM Lycra ® primeraným spôsobom...

  €19,90
 • Harbinger Dámske rukavice 139 Flex Fit Fialové
  Skladom (3 ks)
  Dámske rukavice Harbinger 139 Flex Fit Fialové - na cvičenie fitness, činky, aerobic. Tieto rukavice sú určené všetkým aktívnym ženám, ktoré majú radi pohodlie a dokonalú ochranu svojich rúk počas cvičenia.

  €20,90
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.