Opasky

 

Najpredávanejšie

13
30 11330
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

 • Biotech opasok 4
  Skladom (2 ks)
  Materiál / zloženie: 3 vrstvy kože - š. 10 cmFarba: HNEDÁVelkost: S, M, L, XL Rozmer  Minimálny obvod pásu (hraničné rozmery) Maximálny obvod pásu (hraničné rozmery) S 68 cm 83 cm

  €19,38
 • Mad Max Opasok Sandwich MFB-244
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Opasok Sandwich MFB-244 má vonkajšiu vrstvu vyrobenú z plnohodnotnej kože. Jadro opasku je vyrobené z lisovaného drveného odpadu kože, vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože.

  €16,58
 • Mad Max Opasok Body Conform MFB-313
  Skladom (3 ks)
  Mad Max Opasok Body Conform MFB-313 má jadro opasku vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu. Z vonkajšej strany je prekrytý kvalitnou čiernou lycrou a na vnútornej strane je použitý jemný materiál zabezpečujúci...

  €16,64
 • Power System zoštíhlovací pás WT PRO - neoprénový pás
  Skladom (1 ks)
  Power System zoštíhlovací pás WT PRO pomáha vytvarovať vaše brušné svalstvo a zmenšiť obvod Vášho pásu. Zoštíhli svoj pas pri spaľovaní kalórií a odstráňte prebytočnú vodu z podkožia.

  €13,50
 • Power System opasok POWER NEOPRENE
  Skladom (2 ks)
  Power System opasok POWER NEOPRENE na suchý zips z neoprénu a nylonu je určený pre ťažké cviky do posilňovne.

  €16,50
 • Mad Max Opasok Syntetický Extreme MFB-666
  Skladom
  Mad Max Opasok Syntetický „Extreme“ MFB-666 má jadro opasku vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu, z vonkajšej strany prekrytého kvalitnou čiernou lycrou a sieťovinou, dodávajúcou opasku exkluzívny vzhľad.

  €21,73
 • Biotech Power opasok
  Skladom (4 ks)
  Materiál: kožaFarba: čiernaVelkost: M, L, XL Rozmer  Minimálny obvod pásu (hraničné rozmery) Maximálny obvod pásu (hraničné rozmery) S 68 cm 83 cm M 76 cm 92 cm

  €29,72
 • Biotech USA Opasok Velcro
  Skladom (2 ks)
  Biotech USA Opasok Velcro je nylónový opasok s rýchloupínateľným suchým zipsom, po celej dĺžke rovnaký.

  €14,80
 • Power System opasok POWER BLACK
  Skladom (1 ks)
  Power System opasok POWER BLACK je vyrobený z prvotriednej, silnej byvolej kože a je určený pre intenzívny tréning vnútorná strana je anatomicky vystlaná penou, potiahnutou jemnou vrstvou kože pre podporu bedrovej chrbtice.

  €24,90
 • Power System opasok POWER NATURAL
  Skladom (3 ks)
  Power System opasok POWER NATURAL je kvalitný celokožený opasok pre ťažké cviky do posilovne. Opasok je vyrobený z prvotriednej, silnej byvolej kože a je určený pre intenzívny tréning.

  €23,90
 • Power System opasok POWER BASIC Sandwich
  Skladom (1 ks)
  Power System opasok POWER BASIC Sandwich je vyrobený z troch vrstiev silnej a pružnej štiepenej kože, pričom vnútorná stena je vypolstrovaná penou vďaka čomu vám váš opasok dlho vydrží.

  €16,90
 • Power System opasok Professional
  Skladom (1 ks)
  Power System opasok Professional je vyrobený z kvalitného, veľmi pružného neoprénu, ktorý obsahuje zosilnené, špeciálne tvarované gumové pásy na vonkajšej strane opasku zaisťujú maximálnu podporu chrbta

  €19,90
 • Alex neoprénový pás
  Skladom (1 ks)
  Alex neoprénový pás je určený na zmenšenie obvodu pásu a zároveň zvyšuje odvod potu pri spaľovaní tukov.

  €19,90
 • Biotech opasok 1
  Skladom (2 ks)
  Materiál / zloženie: koža-kartón-koža - š. 10 cmFarba: HNEDÁVelkost: S, M, L, XL Rozmer  Minimálny obvod pásu (hraničné rozmery) Maximálny obvod pásu (hraničné rozmery) S 68 cm 83

  €15,36
 • Mad Max Opasok Celokožený  MFB-245
  Skladom (1 ks)
  Mad Max Opasok Celokožený  MFB-245 má hornú vrstvu vyrobenú z veľmi kvalitnej kože hrúbky 5 mm. Vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože.

  €26,72
 • Harbinger dámsky opasok na cvičenie 5 palcový vystužený
  Skladom (1 ks)
  Harbinger dámsky opasok je profesionálny nylonový opasok na cvičenie pre maximálnu ochranu chrbta a brucha pri zdvíhaní ťažkých bremien, ťažkých drepoch, či mŕtvych ťahoch.

  €23,50
 • Harbinger Opasok Nylon 4 243
  Skladom (2 ks)
  Harbinger Opasok Nylon 4 243 je 10 cm široký vysokoodolný nylon so zosilneným 7,5 cm viacvrstvovým nosným pásom pre maximálnu ochranu spodnej časti chrbta a brušnej steny počas zdvíhania záťaže.

  €19,10

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.