Tréningové vozíky

Tréningové vozíky pomohli na Slovensku spopularizovať Telocvikari.sk. V zahraničí sú známe ako "scooters". Vozíky dokážu prinášať radosť na hodiny telesnej výchovy a do športových klubov. Ponúkame vozíky od predškolského veku, cez výhodné školské sady, až po vozíky pre tímové hry. Deti a telocvikári ich milujú. Vyskúšajte ich tiež.

 

Najpredávanejšie

9
230 19230
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

 • 3-4 týždne

  Tieto postranné úchyty sú doplnkovým príslušenstvom pre tréningové vozíky Pedalo.

  €29,90
 • 3-4 týždne

  Tieto guličkové úchyty sú doplnkovým príslušenstvom pre tréningové vozíky Pedalo.

  €13,90
 • 3-4 týždne

  Klasika medzi tréningovými vozíkmi. Má dôkladné spracovanie a je veľmi robustný.

  €64,96
 • 3-4 týždne

  Extrémne robustný tréningový vozík s nárazovými tlmičmi pre použitie aj v náročnejších podmienkach

  €169,90
 • Skladom (4 ks)
  Sport-Thieme Odrážacie palice. Ideálna pomôcka vďaka ktorej sa stane hra na vozíku ešte viac zábavnejšou. Palice pomáhajú rozvíjať silu rúk. Majú polstrovanú rukoväť, sú pohodlné do ruky a majú gumové nárazníky na konci.

  €29
 • Skladom (2 ks)
  Sport-Thieme tréningový vozík Ergo je zaručený spôsob ako zaujať žiakov na hodine telesnej výchovy alebo pomôcka na spestrenie tréningového procesu profi športovca. Ideálna pomôcka na silu, obratnosť, kondíciu a spestrenie.

  €55
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Stojan na vozíky je ideálna pomôcka na uskladnenie vozíkov. Na tento stojan môžete zaparkovať až 20 vozíkov. Stojan má veľmi pevnú a robostnú oceľovú konštrukciu a zároveň sa s ním veľmi ľahko manipuluje.

  €230
 • Odoslanie 3-7 dní
  Sport-Thieme Vozík na cvičenie AllTerrain je ideálna pomôcka na vonkajšie použitie do každého prostredia. Tichú jazdu zabezpečuje guľôčkové ložisko. Nosnosť až 120kg.

  €63
 • Skladom (1 ks)
  Sport-Thieme Sada 4 vozíkov na cvičenie Scooter je sada vozíkov a zaručený spôsob ako zaujať žiakov na hodine telesnej výchovy alebo pomôcka na spestrenie tréningového procesu profi športovca. Ideálna pomôcka na silu, obratnosť, kondíciu...

  €89
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Odrážacie pádlo umožňuje deťom viac zručne s vozíkom. Táto pomôcka umožňuje mnoho aktívne hry a rôzne nové pohybové formy. Okrem toho sa pri tejto pomôcke zapájajú svaly ramien a chrbta na oboch stranách a zároveň sa...

  €23,50
 • Sport-Thieme Sada 4 tréningových vozíkov na cvičenie Color Line Tip
  Skladom (5 ks)
  Sport-Thieme Sada 4 vozíkov na cvičenie Color Line je sada vozíkov a zaručený spôsob ako zaujať žiakov na hodine telesnej výchovy alebo pomôcka na spestrenie tréningového procesu profi športovca. Ideálna pomôcka na silu, obratnosť,...

  €198
 • Skladom (> 5 ks)
  Sport-Thieme Chrániče na prsty je ideálny doplnok, ktorý by nemal chýbať pri každom vozíku. Tento chránič zabraňuje, aby sa dostali prsty pod kolesá vozíku a zároveň chráni prsty pri strete s iným vozíkom.

  €9,50

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.