Harbinger

10
45 11045

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

 • Harbinger Tricepsové lano 91 cm
  Odoslanie 3-7 dní
  Harbinger Tricepsové lano 91cm je pevné tricepsové lano zakončené plastovými ukončeniami, ktoré zabraňujú pošmyknutiu rúk pri cvičení.

  €45
 • Harbinger háky
  Skladom (1 ks)
  Harbinger háky sú navrhnuté k zníženiu únavy prstov. Neoprénové zápästie udržuje zápästie v správnej polohe, aby nedochádzalo k hyperextenzii.

  €24,90
 • Harbinger Balance Trainer
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Balance Trainer je balančná podložka, ktorá Buduje základ síl podľa zamerania na konkrétne svalové skupiny pri cvičení - státie, sedenie, v podrepe, na kolenách a poležiačky.

  €27,50
 • Harbinger Rukavice Power 155 čierne
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Rukavice Power 155 majú vysoko-odolný pružný povrch StretchBack Lycra na vonkajšej časti rukavice a medzi prstami zabezpečuje dokonalé prispôsobenie sa ruke a je zároveň vzdušný.

  €10,99
 • Harbinger Posilovacie Rukavice WristWrap 140 čierne XS
  Skladom (2 ks)
  Harbinger Posilovacie Rukavice WristWrap 140 majú patentovaný systém WristWrap, ktorý stabilizuje zápästie a udržuje ho v správnej polohe počas tréningu.

  €19,99
 • Harbinger Pánske rukavice 143 PRO zelené
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Pánske rukavice 143 PRO zelené sú špeciálne určené pre mužov, ideálne pre všestranný výcvik a časté vzpieranie. Dvojitá koža na dlani maximalizuje odolnosť voči oderu. Krátke prstu rukavice znemožňujú krčenie na koncoch prstov.

  €22
 • Harbinger dámske rukavice149 Women´s Pro Modré
  Skladom (1 ks)
  Harbinger dámske rukavice149 Women´s Pro - na cvičenie fitness, aerobic, činky Kvalitné profesionálne dámske rukavice za skvelú cenu, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre ženy. Elastický materiál StretchBack TM Lycra ® primeraným spôsobom...

  €19,90
 • Harbinger Dámske rukavice 139 Flex Fit Fialové
  Skladom (3 ks)
  Dámske rukavice Harbinger 139 Flex Fit Fialové - na cvičenie fitness, činky, aerobic. Tieto rukavice sú určené všetkým aktívnym ženám, ktoré majú radi pohodlie a dokonalú ochranu svojich rúk počas cvičenia.

  €20,90
 • Harbinger dámske bavlnené trhačky s výplňou 21307
  Skladom (1 ks)
  Harbinger dámske bavlnené trhačky s výplňou majú dvojité spevnené šitie, dlhopdobú životnosť a osvedčenú kvalitu. Dizajn špeciálne navrhnutý pre ženy - vystužené patentovanou výplňou Neotek TM.

  €11
 • Harbinger dámsky opasok na cvičenie 5 palcový vystužený
  Skladom (1 ks)
  Harbinger dámsky opasok je profesionálny nylonový opasok na cvičenie pre maximálnu ochranu chrbta a brucha pri zdvíhaní ťažkých bremien, ťažkých drepoch, či mŕtvych ťahoch.

  €23,50
 • Harbinger Opasok Nylon 4 243
  Skladom (2 ks)
  Harbinger Opasok Nylon 4 243 je 10 cm široký vysokoodolný nylon so zosilneným 7,5 cm viacvrstvovým nosným pásom pre maximálnu ochranu spodnej časti chrbta a brušnej steny počas zdvíhania záťaže.

  €19,10
 • Harbinger Trhačky bavlnené s penovou výplňou 213
  Skladom (1 ks)
  Harbinger Trhačky bavlnené s penovou výplňou 213 zlepšujú záber a zvyšujú bezpečnosť pri zdvíhaní záťaže.

  €11

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.