TRX Rip Trainer

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

TRX RIP TRAINER je závesný systém využívajúci iba hmotnosť cvičenca ako dominantný faktor pre záťaž pri cvičení.

Dostupnosť Predaj skončil
Cena €216,67 bez DPH
€260
Kód tovaru 128639
Značka TRX
Kategória Fitness
Záruka 24 mesiacov
 

TRX Rip Trainer

Najnovší produkt z rady produktov TRX. Výborný pre spevnenie strednej časti tela (core) a stability. Balenie obsahuje Basic Training DVD, manuál, obal na Rip Trainer a držiak na dvere.
Materiály sú v anglickom jazyku.

Absolútna novinka na svetovom trhu fitness od americkej spoločnosti Fitness Anywhere.

TRX ® Rip trainer je unikátnym produktom z radu funkčných pomôcok. Je to produkt so schopnosťou zdokonaľovať flexibilitu, budovať svalovú silu, aktívne zapájať a spevňovať stabilizačné svalstvo stredu tela a tým zlepšiť celkovú rovnováhu. Forma cvičenia je zameraná predovšetkým na rotáciu tela a koordináciu. Po celú dobu tréningu sa cvičí s váhou vlastného tela. Forma záťaže je daná silovým odporom expanderov, ktoré majú niekoľko záťažových variantov. Intenzita cvičenia spočíva v tlaku na páku, ktorá je nastaviteľná pozíciou úchopu, uhlom rotácie a vzdialenosti TRX ® Rip Trainera od miesta uchytenia.

TRX ® Rip Trainer spĺňa všetky požiadavky kvalitného funkčného tréningu. Jedná sa o vynikajúce funkčné náradie vhodné napr. pre simuláciu pohybov niektorých bojových športov, pádlovania, tenisu, hokeja, golfu a mnohých ďalších.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: