Pedalo Federbrett 500

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Pružinová doska Pedalo 500 je všestranná tréningová pomôcka. Vyvoláva nadšenie u malých aj veľkých.

Dostupnosť 3-4 týždne
Cena €157,50 bez DPH
€189    
Kód tovaru 13003050
Značka Pedalo
Kategória BOSU a balančné pomôcky
 

Pružinová doska Pedalo 500 je všestranná tréningová pomôcka. Vyvoláva nadšenie u malých aj veľkých.

Na hranie, šport a terapiu

Odpružená doska Pedalo 500 je vďaka svojej mimoriadne robustnej a zároveň funkčnej konštrukcii vhodná na hranie, šport a terapiu. Je to vynikajúci produkt pre deti, s ktorým je možné skúsiť rôzne pohybové zážitky.

Dá sa použiť na voľné státie, sedenie, alebo podporu

Pružinový systém Senso tlmí mäkko od 15 kg a inteligentne sa prispôsobuje hmotnosti tela. Týmto spôsobom je možné vykonávať všetky cviky v nestabilnej polohe. Posilňujú sa impulzy na nervový systém a svaly a tréning s proprioceptívnym účinkom je efektívnejší.

Trénuje schopnosť reakcie a rovnováhy. Zvyšuje sa interakcia medzi nervami a svalmi. V závislosti od cviku je možné zvýšiť stabilitu celého tela alebo cielene stabilizovať os nohy (členkové, kolenné a bedrové kĺby).

Pružinové dosky Pedalo sa používajú v rekreačných športoch, zdravotných športoch, kluboch, fitnes štúdiách, rehabilitačných centrách, terapeutických procedúrach a na súkromné ??použitie. 

Na zlepšenie stability celého tela, na bezpečné státie a chôdzu, na zlepšenie držania tela a techniky behu, na zlepšenie interakcie medzi nervami a svalmi, na obnovenie výkonnosti po úrazoch kolena, členku. a bedra. Používajú ich deti hravou formou až po dospelých seniorov a športovcov.

  • Dynamické vyváženie od hlavy po päty. Veľmi vysokým tréningový efekt vďaka zvýšenej vstupnej informácii (vysoká absorpcia stimulov)
  • Pružinový systém Senso sa inteligentne prispôsobuje hmotnosti tela a reaguje na každý pohyb. Takto získané senzomotorické spojenia medzi nervami a svalmi vedú k zlepšeniu stability tela.
  • V porovnaní s trampolínou je možné stabilitu pružinových dosiek Pedalo nastaviť bez použitia náradia pomocou ďalších pružinových prvkov

Odporúčané využitie

  • Cvičenie v polohe na jednej nohe
  • Cvičenie v postoji na dvoch nohách
  • Cvičenie v sede
  • Cvičenie v ľahu, čiastočne na doske
  • Skákacie cvičenia na mieste

Technické vlastnosti

Priemer: 500mm

Výška: 210mm

Hmotnosť: 6 kg

Účinok zaťaženia v kg: 15-100

Nosnosť: 120 kg

Počet pevných pružín: 4

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: