Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami

 
Zväčšiť
 
Sport-Thieme Švédska bedňa 5D s koliečkami je 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Bedňa je vybavená transportnými zasúvacími kolečkami, vďaka ktorým aj deti...
Dostupnosť Odoslanie 14 dní
Môžeme doručiť do
6.11.2019
Cena €882,50 bez DPH
€1 059    
Kód tovaru 131215
Značka Sport-Thieme
Kategória Športová gymnastiaka
Záruka 24 mesiacov
 

Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami je 5 dielna švédska debna a je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku.

TUV bezpečnosný certifikát garantuje najvyššiu bezpečnosť výrobku a jeho vhodnosť pre školskú telesnú výchovu. Vďaka rezaniu s presnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

Švédska debna je vybavená transportnými zasúvacími kolieskami, vďaka ktorým ju aj deti dokážu premiestňovať. V ponuke nájdete aj lacnejšia verzia bez transportných koliesok.

Ďalšie výhody:  všetky rohy sú spájané dvojitým spojom, protišmyková základňa, vrchný diel potiahnutý pravou kožou a vybavené otvormi pre upevnenie príslušenstva (bradlá, rebríky, lavičky).

Ekologickosť výrobku dokladuje aj ekologický lak bez škodlivých rozpúšťadiel. Drevo je z trvale udržateľných lesov.

Švedska debna sa skladá z 5tich častí, pričom každá jedna časť sa dá odstrániť a tým sa mení celková výška debne. Jedna časť debne má 20cm. Najväčšia výška je 110 cm. Najmenšia výška je 50 cm.

Podrobnosti produktu:

 • d x š x v: 150x50x110 cm
 • Približne 72 kg

Výrobok je zákazková drevovýroba na objednávku. Termín dodania cca 2-3 týždne.

W0-611214778

Podobný produkt

 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 5D je 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

  €899
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 4D s koliečkami je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

  €959
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 6D s kolieskami je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

  €1 149
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 6D je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

  €989
 • 3-4 týždne

  Švédska debna RINOGYM A – horná plocha každého dielu je vystužená PE vrstvou pre väčšiu stabilitu pri cvičení.

  €752,20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.