Sport-Thieme Švédska debna 4D s koliečkami

 
Doprava ZADARMO Zväčšiť
 
Sport-Thieme Švédska bedňa 4D s koliečkami je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.
Dostupnosť Odoslanie 14 dní
Môžeme doručiť do
19.3.2024
Cena €1 249,17 bez DPH
€1 499    
Kód tovaru 131217
Značka Sport-Thieme
Kategória Športová gymnastiaka
Záruka 24 mesiacov
 

Sport-Thieme Švédska bedňa 4D s kolieskami je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku.

Vďaka presnému rezania s presnosťou 0,5mm je švédska debna veľmi stabilná. TUV bezpečnostný certifikát garantuje najvyššiu bezpečnosť výrobku a jeho vhodnosť pre školskú telesnú výchovu.

Švédska debna je vybavená transportnými zasúvacími kolieskami, vďaka ktorým aj deti dokážu premiestňovať bedňu po telocvični. V našej ponuke nájdete aj lacnejšiu verziu bez koliesok.

Ďalšie výhody:  všetky rohy sú spájané dvojitým spojom, protišmyková základňa, vrchný diel potiahnutý pravou kožou a vybavené otvormi pre upevnenie príslušenstva (bradlá, rebríky, lavičky).

Ekologickosť výrobku dokladuje aj ekologický lak bez škodlivých rozpúšťadiel a použitie dreva z trvale udržateľných lesov.

Pridaním a odobraním dielov švédskej debne, môžete znížiť či zvýšiť výšku bedne až o 20 cm. Najväčšia výška bedne je 90 cm. Minimálna výška je 50 cm.

Bližšie informácie o produkte:

 • d x š x v: 150x50x90 cm
 • približne 61 kg

Výrobok je zákazková drevovýroba na objednávku. Termín dodania cca 2-3 týždne.

W0-611214518

Podobné produkty

 • Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami Doprava ZADARMO 131215
  Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami
  Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 5D s koliečkami je 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Bedňa je vybavená transportnými zasúvacími kolečkami, vďaka ktorým aj deti...

  €1 699

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: