Sport-Thieme Švédska debna 5D

 
Doprava ZADARMO Zväčšiť
 
 • 1 z 4
Sport-Thieme Švédska bedňa 5D je 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Vďaka presnému rezania spresnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.
Dostupnosť 3-4 týždne
Cena €1 249,17 bez DPH
€1 499    
Kód tovaru 721214736
Značka Sport-Thieme
Kategória Športová gymnastiaka
Záruka 24 mesiacov
 

Sport-Thieme 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku.

TUV bezpečnostný certifikát garantuje najvyššiu bezpečnosť výrobku a jeho vhodnosť pre školskú telesnú výchovu. Vďaka presnému rezania s presnosťou 0,5mm je švédska bedňa veľmi stabilná.

Ďalšie výhody:  všetky rohy sú spájané dvojitým spojom, protišmyková základňa, vrchný diel potiahnutý pravou kožou a vybavné otvormi pre upevnenie príslušenstva (bradlá, rebríky, lavičky).

Dodáva sa aj vo verzii s transportný kolieskami. Ekologickosť výrobku dokladuje aj ekologický lak bez škodlivých rozpúšťadiel, použité je drevo z trvale udržateľných lesov.

Švédska debna sa skladá z 5tich častí, pričom každá jedna časť sa dá odstrániť a tým sa mení celková výška debne. Jedna časť debne má 20cm. Najväčšia výška boxu je 110 cm. Najmenšia výška je 50 cm.

Podrobnosti produktu:

 • d x š x v: 150x50x110 cm
 • Približne 72 kg

Výrobok je zákazková drevovýroba na objednávku. Termín dodania cca 2-3 týždne.

W0-611214736

Podobné produkty

 • Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami Doprava ZADARMO 131215
  Sport-Thieme Švédska debna 5D s kolieskami
  Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Švédska bedňa 5D s koliečkami je 5 dielna švédska bedňa je vyrobená z najlepších materiálov v jedinečnej kvalite vo fabrike SportThieme v Nemecku. Bedňa je vybavená transportnými zasúvacími kolečkami, vďaka ktorým aj deti...

  €1 699

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: