Netradičné športy, Strana 4

Netradičné športy si získavajú čoraz väčšiu popularitu. Športy ako discgolf, kin-ball, tchoukball, či intercross si môžete zahrať na svojej škole, alebo vo voľnom čase. Na Deivo.sk nájdete širokú ponuku pomôcok netradičných športov pre školy, kluby a jednotlivcov. Zaujmite deti niečim novým. 

 

Najpredávanejšie

4
599 14599
Značky
 

Stránka 4 z 4 - 61 položiek celkom

 • Sport-Thieme Sada 4 tréningových vozíkov na cvičenie Color Line Tip
  Skladom (5 ks)
  Sport-Thieme Sada 4 vozíkov na cvičenie Color Line je sada vozíkov a zaručený spôsob ako zaujať žiakov na hodine telesnej výchovy alebo pomôcka na spestrenie tréningového procesu profi športovca. Ideálna pomôcka na silu, obratnosť,...

  €198
 • Odoslanie 14 dní
  Elephant® Slackline Freak Flash'line Set je ideálna cvičebná pomôcka pre každú vekovú kategóriu. Ide o lano, ktoré sa môže upevniť medzi dvoma stromami a následne môžeme po tomto lane chodiť a trénovať celé telo.

  €128,20
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Lietajúci tanier SuperSkyflyier má vynikajúce letové vlastnosti. Tento lietajúci tanier je ideálny pre každého, kto má záujem o športovú zábavu a radosť z hry. Tanier umožňuje rôzne herné varianty.

  €4,50
 • Odoslanie 14 dní
  Elephant® Slackline Rookie Flash´line Set je ideálna cvičebná pomôcka pre každú vekovú kategóriu. Ide o lano, ktoré sa môže upevniť medzi dvoma stromami a následne môžeme po tomto lane chodiť a trénovať celé telo.

  €78,60
 • Odoslanie 14 dní
  Sport-Thieme Elephant® Slackline Wing 3.5 Set je ideálna cvičebná pomôcka pre každú vekovú kategóriu. Ide o lano, ktoré sa môže upevniť medzi dvoma stromami a následne môžeme po tomto lane chodiť a trénovať celé telo.

  €83,80
 • Skladom (> 5 ks)
  Sport-Thieme Chrániče na prsty je ideálny doplnok, ktorý by nemal chýbať pri každom vozíku. Tento chránič zabraňuje, aby sa dostali prsty pod kolesá vozíku a zároveň chráni prsty pri strete s iným vozíkom.

  €9,50
 • Skladom (1 ks)
  Sport-Thieme Intercross taška na palice je vyrobené z odolného nylonu a so zipsom a opaskom.

  €29,50

Stránka 4 z 4 - 61 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.